UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

ЯК МОЖНА ПІДТРИМАТИ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У КРИЗОВІЙ СИТУАЦІЇ?

  • Спробуйте виявити розуміння до побоювань людини похилого віку, навіть якщо ви вважаєте їх нереальними. Наприклад, можна звернутися до їхнього досвіду та нагадати їм про інші складні ситуації, в яких їм вдалося вирішити проблему. Підтримуйте, але пам’ятайте, що він чи вона – окрема особа, яка має право приймати власні рішення.
  • Ставтеся до порад літньої людини з повагою. Багато людей похилого віку відчувають сильну потребу поділитися своїм життєвим досвідом, і в цьому їм не можна відмовити. Вони часто стурбовані благополуччям своїх дітей та онуків, ніж власним здоров’ям та життям, а їхні слова продиктовані турботою про своїх близьких.
  • Поговоріть про джерела інформації, якими користуються люди похилого віку. Багато людей похилого віку страждають від цифрової ізоляції, це означає, що вони мають обмежений доступ до достовірних новин.
  • Порадьте надійні джерела новин, які доступні літнім людям і допомагають розширити їх уявлення про ситуацію, наприклад, різні служби новин на телебаченні, радіо або газетах.
  • Насамперед постарайтеся створити простір, в якому літня людина почуватиметься в безпеці і до неї прислухатимуться.

Молоді люди зазвичай краще адаптуються до змін в навколишньому світі, але дослідження показують, що після травмуючих подій саме люди похилого віку швидше відновлюються. Це означає, що ми потребуємо один одного в цей важкий час.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ СПЕЦІАЛІСТІВ?

Телефон довіри: 0800500335 . Телефонуйте цілодобово. Тут можна отримати психологічну допомогу та пораду

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця