UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Медичний супровід для людей похилого віку в будинку для людей похилого віку , хоспіах, пансіонатах для людей похилого віку або в центрах паліативної допомоги та фізичної реабілітації добре організовані в Києві. Однак не всі можуть оплатити послуги догляду за своїми батьками похилого віку, а залишати їх без нагляду ніяк не можна. Саме тому організатори медичної мережі “Добробут” за підтримки благодійного фонду “Таблеточки” вирішили прийти на допомогу.

В УМОВАХ ЖОРСТОКОЇ ВІЙНИ РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ ЛЮДИ ВТРАЧАЮТЬ НЕ ЛИШЕ СВОЇХ РІДНИХ, БУДИНКИ ТА РОБОТУ, А Й ДОСТУП ДО ПРОФЕСІЙНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ.

Найважче без підтримки та медичного догляду почуваються найменш захищені — важкохворі, люди похилого віку з хронічними захворюваннями і в термінальних, тобто невиліковних станах, яким будинок для людей похилого віку та інші послуги хоспісу просто необхідні.

Щоб отримати допомогу з догляду за літніми або реабілітацію після інсульту, фізичну реабілітацію потрібно звертатися до медичного центру “Добробут” по вул. Ідзіковських, 3; допомога надається лише амбулаторно.

Для отримання допомоги необхідно надати направлення від лікаря з будь-якої медичної установи. Пріоритет – людям із травмами, отриманими через воєнні дії.

Якщо вам потрібний медичний супровід додому, його також нададуть медики з “Добробуту”: медсестринські та медичні послуги зможуть отримати люди віком від 60 років. Також медичну допомогу вдома можуть отримати діти віком до 14 років.

Якщо вашим рідним потрібен паліативний догляд, звертайтесь до шпиталю-стаціонару “Добробут” за адресою вул. Любомира Гузара, 3 (3 поверх). Тут допомогу зможуть отримати люди похилого віку з важким хронічним або невиліковним захворюванням, що потребують симптоматичного лікування та знеболювання.

Подати заявку на надання допомоги та дізнатися про всі необхідні деталі можна через контакт-центр “Добробут” за номером 0974952888

Будинок для людей похилого віку “Ідилія” максимально висвітлює проекти допомоги літнім та тяжкохворим людям та підтримує зустрічні кроки уряду та мережевих медичних компаній назустріч допомоги!

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця