UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Нині люди втрачають не лише своїх рідних, будинки та роботу, а й доступ до професійної медичної допомоги. Найважче без підтримки почуваються найменш захищені — тяжкохворі, люди похилого віку з хронічними захворюваннями, пацієнти в термінальних станах.

Як повідомляє будинок для людей похилого віку “Ідилія” – фонд Таблеточки надав 6 млн грн на програму медичної мережі Добробут із забезпечення таких пацієнтів безкоштовною медичною допомогою, доглядом та медичним супроводом прямо вдома. Завдяки цій програмі фахівці мережі зможуть подбати про 20 паліативних пацієнтів, надати послуги з фізичної реабілітації 200 пацієнтам та ще 200 людям забезпечити патронажні послуги вдома.

Таблетки завжди приділяли особливу увагу паліативної допомоги, виділяючи її в окрему програму. У разі воєнного стану ця потреба лише загострилася. Тому у партнерстві з хоспісом та патронажною службою мережі Добробут ми запускаємо проект, який буквально принесе допомогу в будинку, де його потребують», — зазначив виконавчий директор фонду «Таблеточки» В’ячеслав Биков.

Хоспіс у Києві та будинок престарілих “Ідилія” зазначає, що програма фізичної реабілітації передбачає виключно амбулаторну допомогу у медичному центрі Добробут на вул. Ідзіковських, 3. Для отримання допомоги пацієнту потрібен направлення від лікаря будь-якого медичного закладу. Пріоритет надається людям із травмами, отриманими через воєнні дії.

Медичний супровід вдома передбачає всі види лікарських та медсестринських послуг патронажної служби Добробуту. Допомогу зможуть отримати люди віком від 60 років.

У рамках партнерського благодійного проекту виїзну медичну допомогу безкоштовно також зможуть діти до 14 років.

Паліативний догляд передбачає госпіталь до стаціонару “Добробут” за адресою вул. Любомира Гузара, 3 (3 поверх) та медичний догляд. Тут допомогу зможуть отримати пацієнти з тяжким хронічним або невиліковним захворюванням, що потребує симптоматичного лікування та знеболювання.

Подати заявку на допомогу та дізнатися про всі необхідні деталі можна через контакт-центр Благополуччя за номером 0974952888.

Будинок для людей похилого віку “Ідилія” й надалі підтримуватиме інформаційні кампанії з догляду та турботи людей похилого віку в Україні.

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця