UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Тобто це стосується другої світової війни. До нашого будинку престарілих надходить багато бабусь і дідусів з таким статусом. Що ж до війни з росією та статусу “діти війни”, то лише 10 березня на порталі петицій до Кабінету Міністрів України було представлено петицію про присвоєння статусу “діти війни” всім немовлятам, народженим з початку повномасштабного російського вторгнення. Станом на 10 травня петицію підписали 59 осіб із 25 000 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 29 днів.

Тільки якщо петиція набере необхідну кількість підписів, чи уряд сам призначить таку ухвалу – статус можна буде офіційно оформлювати. Нині такого статусу немає.

За словами юристів, до яких звернувся наш будинок для людей похилого віку, із присвоєнням статусу “дитина війни” є питання. Оскільки бойові дії відбуваються не на всій території України, незрозуміло, як до цього ставитиметься держава.

“Зараз дітям, які страждають на війну, надається статус внутрішньопереміщеної особи. Але коли війна закінчиться, сім’я, ймовірно, повернеться додому і дитина вже не матиме статусу переселенця. І, відповідно, не буде жодних пільг та виплат. А статус дитини війни надається один раз і діє до кінця життя.

Наш будинок для людей похилого віку щодня збирає дані для своїх постояльців, а також інформуватиме вас, шановні читачі, громадяни України про стан справ зі статусом “діти війни”.

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця