UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

У територіальних громадах визначено відповідальних осіб з догляду вдома за самотніми людьми похилого віку та особами з інвалідністю.

У кожному районі/територіальній громаді визначено координатори взаємодії з представниками торгових мереж щодо отримання та доставки продуктових наборів. Ними вже забезпечено 23 територіальні товариства Київської області. Це 17 172 осіб із найуразливіших категорій (малозабезпечених, інвалідів І групи, самотні та літні, маломобільні та переміщені особи із зони бойових дій).

Донорами обласного гуманітарного штабу виступають:

  • Всеукраїнський благодійний фонд «Світу та Добра»;
  • «Благодійний Фонд «З Руки до Руки»;
  • Всеукраїнська громадська організація «Товариство польської культури ім. С. Красинського»;
  • «Асоціація українців у Великій Британії»;
  • релігійна місія “Карітас – Спес”;
  • Всеукраїнська громадська організація “Резиденція молоді”;
  • Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям Parimatch Foundation;
  • “Асоціація українців Gmina Radzymin” (Польська Республіка);
  • Товариство Червоного Хреста України у м. Києві;
  • Всеукраїнська громадська організація “Асоціація захисту прав людей з інвалідністю”
  • Агроіндустріальний холдинг “МХП” і т.д.

Нині їх зусилля спрямовані, зокрема. та забезпечення інтернатних установ та стаціонарних відділень усім необхідним для надання якісних соціальних послуг в умовах воєнного стану. З організаціями укладено договір про співробітництво та взаємодію щодо отримання гуманітарної допомоги з Франції, Німеччини, Великобританії, Голландії, Польщі.

Вже отримано 52 тонни гуманітарного вантажу (продукти харчування, медикаменти, медичні засоби побутового споживання, засоби гігієни, памперси тощо) з розрахунку на 2000 осіб (підопічних інтернатних установ) та 591 (пацієнтів стаціонарних відділень територіальних центрів).

Також налагоджено зв’язки та комунікації з державними програмами МСПУ. Отримано та направлено в управління та відділи соціального захисту населення 197 900 кг допомоги (продукти та одяг). І близько 60 тонн молочних продуктів та продуктів харчування. Ми – не самі. З Київщиною – весь світ!

ПЕРЕВАГИ ПРИВАТНИХ ЗАКЛАДІВ У ТОМУ, ЩО ВСІ НЕОБХІДНІ ПРОЦЕДУРИ НАДХОДЖЕННЯ НЕ Є БЮРОКРАТИЗОВАНИМИ.

Приватний будинок для літніх людей піклується про свою репутацію та надає комфортне безпечне проживання інвалідам та пенсіонерам, які мають працездатних дітей, які можуть подбати про благополучну старість та догляд для своїх рідних лише фінансово.

Після оформлення документів пансіонат для літніх людей гарантує висококваліфікований цілодобовий догляд для Ваших літніх родичів, навіть при наявності, або після перенесення тяжких хвороб, наприклад реабілітація після інфаркту, то що.

Сподіваємося, що завдяки нашій статті ви дізналися, як оформити документи до будинку для людей похилого віку для літньої людини чи інваліда в Україні.

Прочитати відгуки про мережу будинків для людей похилого віку “Ідилія”

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця