UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Зазвичай переломи шийки стегна трапляються переважно в людей похилого віку. Звичайно, подібні травми можуть мати місце і в молодої частини населення, однак складність самого пошкодження в рази збільшується саме в літньої категорії.

Реабілітація після перелому шийки стегна в старших людей займає чимало часу. Травми такого характеру несуть в собі пряму загрозу для життя, тому нехтувати лікувальною програмою просто небезпечно.

Реабілітація після перелому шийки бедра в центрі «Ідилія» – це запорука комфорту і безпеки для вашого родича. Ми пропонуємо сучасні методики відновлення, які показують високу результативність навіть серед пацієнтів похилого віку.

Чим небезпечні переломи шийки стегна для літніх?

Як показує практика, більше половини травм тазобедренної зони в похилих людей приходиться саме на перелом шийки стегна. Дана травма небезпечна як сама по собі, так і своїми наслідками, які вона провокує:

  • внаслідок похилого віку змінюється хімічний склад кісток, існує великий ризик незростання стегна;
  • інвалідізація при неправильному лікуванні висока;
  • реабілітація після перелому стегна у літніх людей пов’язана з тривалим періодом відсутності активності, а значить існує ризик розвитку пролежнів;
  • інсульти, серцева недостатність, застійні пневмонії – постійні супутники таких пацієнтів.

Неправильна стратегія відновлення після перелому шийки стегна практично завжди призводить до тяжких наслідків і смертності.

Що вибрати при переломі шийки стегна: пансіонат чи домашній догляд?

Люди часто неправильно оцінюють ризики та складність даної травми. Перш за все родичі повинні розуміти – на період реабілітації пацієнт буде залишатись лежачим або малорухомим. Допомога повинна бути організована в цілодобовому режимі.

Другий важливий фактор – розуміння стратегії догляду за лежачим. В 95% смертності винні саме ускладнення, спричинені переломом і мало активним способом життя.

Всі ці моменти можна вирішити, якщо за догляд візьметься пансіонат для літніх із переломом шийки стегна «Ідилія». Більше того, шанси на одужання різко збільшуються, якщо пацієнтом займаються спеціалісти.

Відмінність реабілітації в пансіонаті від доглядальниці

Реабілітація після перелому стегнової кістки у літніх включає комплексний підхід до хворого. Неможливо обмежитись лише одним пунктом із цілого списку вимог – така стратегія просто не дасть ефекту.

В свою чергу, послуги однієї доглядальниці не можуть дати максимальний відновлювальний ефект. Пансіонат для хворих із переломом шийки стегна – це, в першу чергу, команда спеціалістів, кожен з яких виконує свою задачу. Всі разом ми наближаємо одужання наших пацієнтів і максимально покращуємо якість їхнього життя під час травми.

Допомога і догляд за пацієнтами з подібними травмами включає такі етапи:
  • стаціонарне лікування, при необхідності і лікарняних показаннях – оперативне втручання з метою заміни суглоба або його фіксації;
  • подальша реабілітація після перелому шийки стегна у літніх людей – період загоєння, зростання;
  • повне (максимально можливе) відновлення функції.

Реабілітологи центру «Ідилія» мають всі необхідні навички та засоби для забезпечення повноцінного догляду та відновлення хворих.

Особливості догляду після перелому шийки стегна

Критично важливий правильний догляд за таким хворим. Це дозволяє мінімізувати ризики виникнення супутніх тяжких захворювань. Догляд повинен включати такі пункти:

попередження розвитку пролежнів на тілі – постійна зміна положення тіла, враховуючи статичність травмованого суглобу;
дихальна гімнастика з метою недопущення застійної пневмонії легень;
зменшення больового синдрому;
допомога в питаннях особистої гігієни тощо.

Відновлення після перелому шийки стегна у літніх людей – це кропітка, довготривала робота. Чим краще проведений цей етап, тим більше шансів в людини повернутись до попереднього життя.

Щоб зрозуміти, що являє собою приватний будинок для людей похилого віку, варто відвідати цей заклад. Комфортні умови проживання зі специфікою хворих, режим дня, зв'язок із рідними – це важливо для повноцінного життя хворої людини.

Мережа пансіонатів для реабілітації після перелому шийки стегна у Києві
Будинок для літніх на Золочевському
Київ, Золочівський провулок, 11

Будинок для престарілих на Золочівському це дім, що вже полюбився киянам для людей похилого віку, зі своєю історією та авторитетом. На території пансіонату для літніх людей будується новий фітнес зал, а також приділяється більше уваги фізичному та психологічному здоров’ю, оскільки постояльці просили приділити увагу цьому.

Детальніше
Будинок престарілих на Євгена Харченка
Київ, вул. Нижній Вал, 19 Бортничі

Будинок для людей похилого віку на Євгена Харченка це преміум варіант для літніх людей. Тут цілодобово відбувається медичний контроль за постояльцями, посилена психологічна допомога, кімнати з підвищеним комфортом та величезна територія. Наша філія в Бортничах особливо добре підійде для реабілітації після інсульту або для догляду онкохворих.

Детальніше
Будинок престарілих на Київській
Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, Київська, 4

Будинок для людей похилого віку в Києві по вулиці Київській це затишний дім для літніх з професійною командою лікарів та медсестер, а також кухарів, психолога, адміністратора та фітнес тренера. Тут догляд за літніми, реабілітація після інсульту та хворими після лікування відбувається цілодобово.

Детальніше
Елітний будинок престарілих Ідилія
Елітний дім пристарілих Ідилія - VIP, Обухівське шосе, 141, Козин, Київська обл

«Ідилія» – це елітний будинок престарілих в Києві, який пропонує своїм пожильцям максимальний рівень комфорту і догляду. Наша задача полягає в тому, щоб приділити абсолютно кожній людині достатньо уваги та турботи.

Детальніше
Будинок престарілих в с. Віта Поштова
Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Паркова, 5А

За весь час свого існування будинок для людей похилого віку в Києві «Ідилія» неодноразово доказав якість своїх послуг. Нам довіряють люди, а значить, ми достойно виконуємо свою місію.

Детальніше
Переваги пансіонату у відновленні при переломі шийки стегна

Пансіонат після перелому шийки стегна «Ідилія» – це:

— команда підготовлених спеціалістів: реабілітологів, доглядальниць і фізіотерапевтів;
— цілодобовий контроль пацієнтів;
— сучасні методи реабілітації;
— правильне, збалансоване харчування;
— спокійна атмосфера і підготовлені приміщення для проживання людей.
Реабілітація літніх після перелому шийки стегна в пансіонаті «Ідилія» – це шанс на здорове життя!
Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця