UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Інфаркт є одним з найбільш поширених захворювань серцево-судинної системи. Кожний рік від несвоєчасного виявлення і допомоги помирає чимала кількість громадян. Особливо складна ситуація з людьми похилого віку, де наявність супутніх захворювань ускладнює і без того тяжкий стан.

Про хворобу

Інфаркт – це гостре порушення кровопостачання в серцевому м’язі. Цей стан є гострим і потребує невідкладної допомоги.

Не менш важливою є реабілітація після інфаркту міокарда, яка дає можливість повернення пацієнта до попереднього життя. Всі умови для повноцінного одужання створені в пансіонаті «Ідилія».

Після первинної стабілізації стану хворий переходить безпосередньо до процесу відновлення після інфаркту. Він включає такі етапи:
  • стаціонарне лікування з медикаментозною терапією;
  • стаціонарно-амбулаторна реабілітація в профільному закладі;
  • амбулаторна реабілітація.

Терміни лікування на кожному етапі достатньо умовні, все залежить ураження та супутніх захворювань.

Реабілітація може проходити і в домашніх умовах. Однак успіх в відновленні залежить саме від комплексного підходу, який можливий тільки в спеціалізованому центрі.

Будинок для людей похилого віку Ідилія – сучасний догляд за тими, хто цього потребує.

Симптоми та наслідки інфаркту

Негайно слід звертатись за медичною допомогою, якщо хворий відчуває:

різку біль в грудях, яка може поширюватись в плече, руку, щелепу, шию або верхню частину живота;
здавленість в грудині;
чітко виражена аритмія з прискореним серцебиттям;
задишка, бліда шкіра з холодним потом;
ускладнене дихання, особливо глибокий вдих;
неспокій, тривожний стан;
запаморочення, втрата свідомості;
міжреберна біль;
грудний кашель.

Наслідки даного захворювання залежать від масштабу ураження і можуть включати різноманітні супутні вади серцево-судинної системи: аритмії, серцева недостатність, аневризми і тромбози. Правильна реабілітація після інфаркту дозволяє значно мінімізувати негативний вплив ускладнень.

Варто зазначити, що інфаркт не завжди характеризується однією симптоматикою. Більше того, певні типи серцевої ішемії можуть взагалі проходити з мінімальною кількістю симптомів. Проте загрози для життя від цього не менше.

Ми знаємо як вам допомогти. Реабілітація в пансіонаті «Ідилія» – це сучасний підхід до такого підступного захворювання, як інфаркт.

Процес відновлення пацієнта включає:

цілодобовий контроль і догляд за хворими;
сучасні програми реабілітації;
правильний режим дня;
здорове харчування з урахуванням індивідуальних побажань;
фізичну гімнастику, прогулянки і контрольовані навантаження для зміцнення серцевого м’яза.

Все відновлення після інфаркту в літньому віці проходить під наглядом досвідченої та підготовленої команди спеціалістів. Тільки разом ми справимося з хворобою!

Мережа пансіонатів для реабілітації після інфаркту у Києві
Будинок для літніх на Золочевському
Київ, Золочівський провулок, 11

Будинок для престарілих на Золочівському це дім, що вже полюбився киянам для людей похилого віку, зі своєю історією та авторитетом. На території пансіонату для літніх людей будується новий фітнес зал, а також приділяється більше уваги фізичному та психологічному здоров’ю, оскільки постояльці просили приділити увагу цьому.

Детальніше
Будинок престарілих на Євгена Харченка
Київ, вул. Нижній Вал, 19 Бортничі

Будинок для людей похилого віку на Євгена Харченка це преміум варіант для літніх людей. Тут цілодобово відбувається медичний контроль за постояльцями, посилена психологічна допомога, кімнати з підвищеним комфортом та величезна територія. Наша філія в Бортничах особливо добре підійде для реабілітації після інсульту або для догляду онкохворих.

Детальніше
Будинок престарілих на Київській
Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, Київська, 4

Будинок для людей похилого віку в Києві по вулиці Київській це затишний дім для літніх з професійною командою лікарів та медсестер, а також кухарів, психолога, адміністратора та фітнес тренера. Тут догляд за літніми, реабілітація після інсульту та хворими після лікування відбувається цілодобово.

Детальніше
Будинок престарілих в с. Віта Поштова
Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Паркова, 5А

За весь час свого існування будинок для людей похилого віку в Києві «Ідилія» неодноразово доказав якість своїх послуг. Нам довіряють люди, а значить, ми достойно виконуємо свою місію.

Детальніше
Сучасний рівень догляду за тяжкохворими людьми

Хвороби та похилого віку дуже серйозно впливають на якість життя людини. Такі хворі просто не зможуть жити у звичайних умовах. При цьому навантаження, яке випадає на родичів такої людини, є колосальним.

Будинок для людей похилого віку в Києві пропонує:

— команду досвідчених фахівців з догляду, реабілітації та лікування вікових хвороб та розладів;
— комфортні кімнати з необхідним для інвалідів оснащенням;
— цілодобовий медичний контроль;
— спеціальне меню для хворих;
— постійний зв'язок з родичами.
Ми керуємося високими західними стандартами, які забезпечують комфортну старість навіть за умов тяжкої хвороби. Наш хоспіс для людей похилого віку відкритий для всіх, кому потрібна кваліфікована допомога.
Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця