UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Про нас – Ідилія

Дім для людей похилого віку – чому це важливо!

Наша місія – покращити життя сімей та опікунів, допомагаючи їм надійно та легко спілкуватися, особливо коли йдеться про пошук відповідного опікуна для вашої родини.

Будинків в мережі пансіонатів “Ідилія”
+
Людей похилого віку проживали та проходили курси реабілітації в нас
Спеціалістів допомогають кожед день провести вашим близьким з підтримкою та заботою про них
.9
Cередня оцінка з 5 пансіонату “Ідилія” на Google map, від наших клієнтів.

Про нас

Дім для людей похилого віку – чому це важливо! З моменту нашого народження наші батьки несуть відповідальність за нас та турботу. Протягом більшої частини перших двох десятиліть нашого життя їхня мета – нагодувати, одягнутися та зберегти нас у безпеці та зігрітися. Тим не менш, для зростаючої кількості сімей настає момент, коли батькам потрібна наша допомога для задоволення їхніх фізичних, розумових та емоційних потреб. На щастя, сьогодні існує безліч варіантів медичного обслуговування, реабілітації літніх, паліативної допомоги та догляду за онкохворими, щоб допомогти особам, які здійснюють догляд, та членам їхніх сімей визначити, який тип догляду найкраще підходить для кожної людини.

Майже кожен хоче залишитись у власному будинку. Зрештою, це місце, де їм найкомфортніше. Дослідження показують, що понад 75 відсотків людей похилого віку хочуть старіти у власному будинку. Тому кращим варіантом є догляд за літніми вдома з боку кваліфікованих фахівців з догляду за хворими – чи то член сім’ї, чи то друг чи професіонал.
Але може настати час, коли ступінь турботи або кількість уваги, яку може надати член сім’ї або опікун, не перевищує те, що потрібно родичові, що старіє. Такі варіанти, як допоміжні житлові приміщення, які забезпечують реабілітацію похилого віку, але при цьому дозволяють відносну свободу та гнучкість, доступні у більшості міст України. Коли потреби людини у догляді перевищують як можливості його сім’ї, так і догляд у будинках для людей похилого віку, іншим варіантом стають будинки для людей похилого віку.

Наша мета

Відвідування людей похилого віку, будь то в будинку для людей похилого віку, в закладі для людей похилого віку або навіть у їхньому власному будинку, не тільки прикрашає їхній день, але і, як було показано, приносить користь їхньому психічному та фізичному здоров’ю.
Наша мета – підтримка осіб, які здійснюють догляд та літніх родичів. Більшість із нас можуть погодитися з тим, що кваліфікований догляд чи психологічна допомога в будинку для літніх людей має бути останнім засобом для всіх, незалежно від віку. Зрештою, більшість людей хочуть якнайдовше залишатися в комфорті свого будинку.
Багато факторів сприяють ухваленню рішення про те, що кваліфікована допомога – найкращий варіант для всіх. Коли справа доходить до прийняття такого важливого рішення з точки зору якості життя, важливі члени сім’ї та друзі, а також медичні працівники і особливо член сім’ї або кохана людина, яка потребує високого рівня догляду. Ось чому співробітники “Ідилія” готові надати стільки інформації та підтримки, скільки потрібно. Зрештою, наша місія – покращити життя сімей та опікунів, допомагаючи їм надійно та легко спілкуватися, особливо коли йдеться про пошук відповідного опікуна для вашої родини.

Поширені запитання
З якими хворобами ви приймаєте людей похилого віку?
Наші компетенції: турбота та догляд за літніми людьми, також приймаємо з хворобами Паркінсона, деменцією, Альцгеймером, після інсульту чи інфаркту.
Чи допускає хоспіс у Києві відвідування родичів?
У будинку для людей похилого віку створені умови, щоб постояльці не відчували себе самотніми. Вони можуть не лише спілкуватися з однолітками. Відвідування родичів можливе будь-якого дня, з 10 ранку до 22 години.
Як потрапити до пансіонату для людей похилого віку?
Попередньо потрібно заповнити форму на сайті або зателефонувати менеджеру. Це необхідно для отримання максимальної інформації про стан пацієнта. Потім родичі підписують договір, у ньому вказано послуги, які надаватимуться. Пред'являють необхідні документи.
Яка вартість проживання?
Ціни на проживання в будинку для літніх людей у Києві досить лояльні, щоб подарувати людям похилого віку належний рівень життя. «Ідилія» це ваш шанс дати той рівень догляду, на який заслуговує ваша близька людина.

«Ідилія» – це ваш шанс дати той рівень догляду, на який заслуговує ваша близька людина.

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця