UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Загальні положення
1.1. Використання веб-сайту idiliya.com.ua (надалі – “Сайт”) означає вашу згоду з цими Правилами використання.
1.2. Використання Сайту підлягає чинному законодавству та цим Правилам використання.
1.3. Ми залишаємо за собою право вносити зміни в ці Правила використання час від часу. Будь-які зміни стають чинними з моменту їх публікації на Сайті. Рекомендуємо вам періодично переглядати цю сторінку для ознайомлення зі змінами.

Використання контенту
2.1. Весь контент, розміщений на Сайті (тексти, зображення, відео, логотипи і т.д.), є власністю або ліцензованим матеріалом компанії, що володіє Сайтом. Всі права на такий контент захищені.
2.2. Ви можете використовувати контент Сайту тільки для особистого, некомерційного використання. Забороняється використовувати, розповсюджувати, копіювати, модифікувати або передавати контент без попередньої письмової згоди власника авторських прав.
2.3. Заборонено використовувати автоматичні засоби або програми для збору інформації з Сайту без попередньої письмової згоди.

Виключення від відповідальності
3.1. Ми прагнемо забезпечити точність і актуальність інформації, розміщеної на Сайті. Однак, ми не несемо відповідальності за будь-які помилки, неточності або пропуски у контенті.
3.2. Ми не несемо відповідальності за будь-які шкоди або втрати, спричинені використанням або нездатністю використовувати Сайт або залежність від наданої на Сайті інформації.

Використання форми зворотного зв’язку
4.1. Сайт може містити форму для зворотного зв’язку, в яку ви можете ввести своє ім’я та номер телефону. Ви зобов’язані надати точну інформацію в цій формі.
4.2. Ми використовуватимемо надані вами дані з форми зворотного зв’язку тільки для цілей зв’язку з вами і відповіді на ваші запити.

Заборона незаконної діяльності
5.1. Заборонено використовувати Сайт для будь-якої незаконної, шкідливої, образливої або недоречної діяльності.
5.2. Заборонено втручання у роботу Сайту, зламування системи безпеки, спроби незаконного доступу до інформації або порушення прав та приватності інших користувачів.

Контактна інформація
6.1. Якщо у вас є питання або зауваження щодо цих Правил використання, будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою контактної інформації, наведеної на Сайті.

Ці Правила використання вступають в силу з моменту їх публікації на Сайті.

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця