UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Загальні положення
1.1. Використання веб-сайту idiliya.com.ua (надалі – “Сайт”) означає вашу згоду з цією Політикою конфіденційності.
1.2. Ми поважаємо вашу приватність і зобов’язуємося захищати ваші персональні дані, які ви надаєте нам через Сайт.
1.3. Ця Політика конфіденційності пояснює, як ми збираємо, використовуємо, захищаємо і розкриваємо ваші персональні дані.

Збір і використання персональної інформації
2.1. Під час використання Сайту ви можете надати певну особисту інформацію, таку як ваше ім’я та номер телефону, через форму для зворотного зв’язку.
2.2. Ми збираємо цю персональну інформацію виключно з метою зв’язку з вами і відповіді на ваші запити.
2.3. Ми можемо використовувати вашу персональну інформацію для надсилання вам інформаційних матеріалів або інших оголошень, якщо ви виражаєте згоду на отримання таких повідомлень.

Захист персональної інформації
3.1. Ми вживаємо необхідних заходів безпеки, щоб захистити вашу персональну інформацію від несанкціонованого доступу, втрати або неправильного використання.
3.2. Ми обмежуємо доступ до вашої персональної інформації тільки співробітникам, які мають необхідну потребу у такій інформації для надання вам послуг або виконання відповідних функцій.

Розкриття персональної інформації третім особам
4.1. Ми не розкриватимемо, не продаватимемо, не обмінюватимемо або не передаватимемо вашу персональну інформацію третім особам, за винятком наших партнерів, які працюють з нами з метою надання послуг, пов’язаних із Сайтом, і тільки за умови, що вони погоджуються зберігати цю інформацію конфіденційно.

Посилання на сторонні веб-сайти
5.1. Сайт може містити посилання на сторонні веб-сайти, які мають власні політики конфіденційності. Ми не несемо відповідальності за збір, використання або розкриття вашої персональної інформації сторонніми веб-сайтами, і рекомендуємо вам ознайомитися з політиками конфіденційності цих веб-сайтів перед наданням будь-якої особистої інформації.

Зміни до політики конфіденційності
6.1. Ми можемо час від часу оновлювати цю Політику конфіденційності. Будь-які зміни стануть чинними з моменту їх публікації на Сайті. Рекомендуємо вам періодично переглядати цю сторінку для ознайомлення зі змінами.

Контактна інформація
7.1. Якщо у вас є питання або зауваження щодо цієї Політики конфіденційності або нашого використання вашої персональної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою контактної інформації, наведеної на Сайті.

Ця Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її публікації на Сайті.

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця