UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Хвороба Паркінсона – це важке дегенеративне захворювання центральної нервової системи, яке веде до повної інвалідизації пацієнта. Як показує практика, паркінсонізм у більшості випадків вражає вікову категорію людей. Хвороба проявляється не відразу, рання симптоматика має прихований вигляд. Її важко помітити і в цьому полягає основна проблема Паркінсона – рання діагностика.

Про хворобу

Запущені варіанти захворювання б’ють не тільки по хворому, а й по його близьких. У 95% випадків пацієнт має проблеми з елементарними функціями, що накладає на родичів постійні обов’язки.

Доглядати за таким хворим – вкрай важке завдання. Однак вихід є: пансіонат для літніх із Паркінсоном “Ідилія” прийде на допомогу навіть у такій ситуації.

Основні наслідки Паркінсона:
  • порушення моторики, включаючи паралічі, неможливість контролювати рухи;
  • поступова ригідність мускулатури;
  • порушення орієнтації в просторі;
  • неможливість комунікації хворого з оточуючими;
  • погана функція ковтання;
  • психічні розлади, глибокі депресивні стани тощо.

Пансіонат для людей з хворобою Паркінсона – це не спроба родичів ізолювати немічного пацієнта, а ефективна допомога. В такій ситуації критично важливо загальмувати прогресування патології, покращити якість життя та його тривалість. Саме цим і займаються фахівці «Ідилії».

Більше того, хвороба Паркінсона несе пряму загрозу не тільки для самого пацієнта, але й для оточуючих. Людина може не розуміти своїх дій, тим самим наражаючи на небезпеку інших. Психічні розлади – постійні супутники таких пацієнтів. Ось чому важливо забезпечити такому хворому цілодобовий, кваліфікований догляд.

Будинок для людей похилого віку Ідилія – сучасний догляд за тими, хто цього потребує.

Переваги перебування в пансіонаті для людей з паркінсоном

Пансіонат для людей з Паркінсоном «Ідилія» створений з однією метою – покращити рівень життя тяжкохворим особам та їх родичам. Ми чудово розуміємо з якою ситуацією стикнулись такі люди і готові прийти на допомогу.

Ми пропонуємо:

кваліфікований цілодобовий догляд;
контроль медичних показників пацієнта;
допомога в виконанні основних завдань: прийом їжі, медикаментів, гігієна та інші;
спеціальний комплекс реабілітаційних заходів, націлених на полегшення наслідків хвороби та виключення можливих ускладнень внаслідок лежачого способу життя (пролежні, пневмонії тощо).

Команда приватного будинку престарілих Ідилія – фахівці своєї справи. Ми створили максимально затишну атмосферу, яка сприяє легкому перебігу захворювання. Крім цього, в штаті є професійні психологи, які допоможуть пережити потенційні психологічні проблеми пацієнта.

Старість повинна бути достойною і ми зробимо все, щоб ваші близькі відчули захист навіть в таких складних ситуаціях.

Мережа пансіонатів для людей з Паркінсоном у Києві
Будинок для літніх на Золочевському
Київ, Золочівський провулок, 11

Будинок для престарілих на Золочівському це дім, що вже полюбився киянам для людей похилого віку, зі своєю історією та авторитетом. На території пансіонату для літніх людей будується новий фітнес зал, а також приділяється більше уваги фізичному та психологічному здоров’ю, оскільки постояльці просили приділити увагу цьому.

Детальніше
Будинок престарілих на Євгена Харченка
Київ, вул. Нижній Вал, 19 Бортничі

Будинок для людей похилого віку на Євгена Харченка це преміум варіант для літніх людей. Тут цілодобово відбувається медичний контроль за постояльцями, посилена психологічна допомога, кімнати з підвищеним комфортом та величезна територія. Наша філія в Бортничах особливо добре підійде для реабілітації після інсульту або для догляду онкохворих.

Детальніше
Будинок престарілих на Київській
Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, Київська, 4

Будинок для людей похилого віку в Києві по вулиці Київській це затишний дім для літніх з професійною командою лікарів та медсестер, а також кухарів, психолога, адміністратора та фітнес тренера. Тут догляд за літніми, реабілітація після інсульту та хворими після лікування відбувається цілодобово.

Детальніше
Будинок престарілих в с. Віта Поштова
Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Паркова, 5А

За весь час свого існування будинок для людей похилого віку в Києві «Ідилія» неодноразово доказав якість своїх послуг. Нам довіряють люди, а значить, ми достойно виконуємо свою місію.

Детальніше
Чому «Ідилія» – найкращий пансіонат для літніх з хворобою Паркінсона в Києві

Пансіонат для літніх з хворобою Паркінсона «Ідилія» оснащений всім необхідним для повноцінного перебування важких пацієнтів.

Наші переваги:

— команда професійних фахівців: доглядальниці, кухарі, реабілітологи, медсестри та інші спеціалісти;
— контроль над пациентами в любых ситуациях;
— допомога в будь-який час доби;
— постійний нагляд за постояльцями;
— комфортні кімнати зі спеціальними меблями, ліжками, ортопедичними матрацами;
— можливість якісного дозвілля в умовах хвороби;
— спеціальне меню з урахуванням потреб конкретного пацієнта.
Пансіонат «Ідилія» – це не просто місце для важкохворих. Це єдина сім’я, де кожному постояльцю приділяється максимум уваги та турботи. Ми гарантуємо, що ваші близькі люди – під надійною опікою.
Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця