UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Діабет є поширеним захворюванням ендокринної системи, особливо схильним до виникнення у людей похилого віку. У віці від 60 до 65 років діагностують діабет у 10% пацієнтів. Одна з основних небезпек у тому, що це захворювання може прогресувати. Управління діабетом вимагає від пацієнтів дотримання безлічі вимог, які часто виявляються важко здійсненими в домашніх умовах.

Наш пансіонат для діабетиків в Києві «Ідилія» надає спеціалізований догляд та ефективну реабілітацію для пацієнтів з діабетом. Ми усвідомлюємо, що турбота про хворих пацієнтів, що повертаються, не завжди може бути якісно виявлена в домашніх умовах. У пансіонаті ми створили всі необхідні умови для повноцінного життя таких людей.

Про хворобу

Цукровий діабет, також відомий як діабет меллітус, є хронічним захворюванням, яке характеризується високим рівнем цукру (глюкози) в крові. Це стан виникає через недостатню продукцію або неефективне використання інсуліну – гормону, що регулює рівень цукру в крові.

Існує два основних типи цукрового діабету: тип 1 і тип 2. В першому випадку панкреас не виробляє достатньо інсуліну, тому хворій особі потрібна зовнішня постачання інсуліну. Цукровий діабет типу 2 виникає, коли організм не використовує інсулін ефективно або не виробляє його в достатній кількості. Він є набагато поширенішим і зазвичай пов’язаний з неправильним харчуванням, недостатньою фізичною активністю та ожирінням.

Якщо виникає потреба у догляді, то пансіонат для хворих на цукровий діабет «Іділія» допоможе в лікуванні близької людини.

Діабет у людей похилого віку
  • непокидаюче почуття спраги;
  • почастішання сечовипускання;
  • изменение веса независимо от образа жизни (как в большую, так и в меньшую сторону);
  • погане загоєння ран;
  • шкірні інфекції, свербіж;
  • схильність до перевтоми;
  • усиленное чувство голода, нет полного насыщения после приема пищи.

Діабет у людей похилого віку є серйозною проблемою здоров’я, оскільки ця категорія осіб має підвищений ризик розвитку хвороби. За статистикою, від 60 до 65 років діабет діагностують у 10% випадків. Хронічний характер цього захворювання вимагає постійного контролю рівня цукру в крові та дотримання спеціального режиму.

Основні причини виникнення діабету у похилому віці пов’язані зі змінами, які відбуваються в організмі з віком. Це зниження інсулінорезистентності, зменшення фізичної активності, несприятливі звички, генетична схильність та інші фактори. Наш будинок для людей похилого віку діабетиків допоможе вирішити всі питання, пов’язані з доглядом.

Будинок для людей похилого віку Ідилія – сучасний догляд за тими, хто цього потребує.

Наші послуги

Будинок для престарілих для діабетиків надає такі послуги для догляду за пацієнтами:

медичний контроль для гостей;
цілодобовий догляд та контроль показників;
спеціальне дієтичне харчування;
допомога у гігієнічних процедурах;
фізична реабілітація;
спокійна та тиха атмосфера пансіонату;
психологічна підтримка.

Усі постояльці пансіонату отримують індивідуальну увагу від нашого персоналу. Ми пропонуємо сучасний рівень догляду та реабілітації для ваших близьких.

Про проживання в нашому пансіонаті можна дізнатися у наших консультантів по телефону. Наші фахівці готові проконсультувати вас з усіх питань, що стосуються перебування, догляду та реабілітації. За потреби ви також можете особисто відвідати наш пансіонат та ознайомитись з умовами проживання постояльців, дізнатися вартість та інше.

Старість повинна бути достойною і ми зробимо все, щоб ваші близькі відчули захист навіть в таких складних ситуаціях.

Мережа пансіонатів для діабетиків у Києві
Будинок для літніх на Золочевському
Київ, Золочівський провулок, 11

Будинок для престарілих на Золочівському це дім, що вже полюбився киянам для людей похилого віку, зі своєю історією та авторитетом. На території пансіонату для літніх людей будується новий фітнес зал, а також приділяється більше уваги фізичному та психологічному здоров’ю, оскільки постояльці просили приділити увагу цьому.

Детальніше
Будинок престарілих на Євгена Харченка
Київ, вул. Нижній Вал, 19 Бортничі

Будинок для людей похилого віку на Євгена Харченка це преміум варіант для літніх людей. Тут цілодобово відбувається медичний контроль за постояльцями, посилена психологічна допомога, кімнати з підвищеним комфортом та величезна територія. Наша філія в Бортничах особливо добре підійде для реабілітації після інсульту або для догляду онкохворих.

Детальніше
Будинок престарілих на Київській
Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, Київська, 4

Будинок для людей похилого віку в Києві по вулиці Київській це затишний дім для літніх з професійною командою лікарів та медсестер, а також кухарів, психолога, адміністратора та фітнес тренера. Тут догляд за літніми, реабілітація після інсульту та хворими після лікування відбувається цілодобово.

Детальніше
Будинок престарілих в с. Віта Поштова
Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Паркова, 5А

За весь час свого існування будинок для людей похилого віку в Києві «Ідилія» неодноразово доказав якість своїх послуг. Нам довіряють люди, а значить, ми достойно виконуємо свою місію.

Детальніше
Особливості догляду за хворими похилого віку з діабетом

Догляд за хворими на діабет вимагає ретельної уваги до безлічі факторів. Тільки такий підхід здатний знизити ризики серйозних ускладнень та покращити якість та тривалість життя.

Будинок для літніх людей в Києві забезпечує:

— Уникнення шкідливих звичок.
— Регулярний медичний контроль, включаючи вимірювання рівня цукру на крові.
— Дотримання графіка прийому інсуліну.
— Моніторинг стану пацієнта, оскільки при діабеті можливі серйозні ускладнення, такі як гіпоглікемія та гіперглікемія, які становлять загрозу для життя.
— Встановлення правильного режиму дня.
— Розумне дозування фізичної активності та інших факторів.
Особлива увага приділяється дієті пацієнта. У пансіонаті для пацієнтів ми ретельно стежимо за харчуванням наших постояльців та пропонуємо збалансоване меню з огляду на індивідуальні уподобання кожної людини.
Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця