UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Хоспіс в Києві «Ідилія» – це сучасний підхід в догляді за хворими людьми. Ми запровадили європейські стандарти, завдяки яким кожен наш постоялець відчуває максимум піклування за собою. Хоспіс для престарілих може бути комфортним і світлим – «Ідилія» підтверджує цю думку на своєму прикладі. 

Хоспіс в Києві «Ідилія»

В нашому центрі створені всі умови для перебування літніх людей з різними видами вікових та інших захворювань. Ми прекрасно розуміємо, що догляд за такими пацієнтами не завжди можливий в домашніх умовах. Саме тому будинок престарілих Ідилія готовий взяти на себе таку відповідальність, а саме забезпечити комфортну старість тим, хто цього потребує.

Забезпечте достойний рівень догляду своїм близьким!

Хоспіс для літніх людей створив всі умови для комфортного перебування хворих на захворювання Паркінсона, Альцгеймера, інсультних та інших пацієнтів. Приміщення сплановані таким чином, щоб забезпечити безпеку та мінімізувати дискомфорт таких пацієнтів. Ми розуміємо, що більшість важких дегенеративних захворювань поки не підвладні медицині. Однак наші фахівці готові зробити все, щоб життя таких людей проходило в умовах комфорту та турботи.

З питань консультацій по нашій діяльності, ціни на послуги та особливостей реабілітації звертайтесь до фахівців по телефонам центру. Ми відкриті кожному та завжди готові прийти на допомогу.

Будинок престарілих Ідилія – сучасний догляд за тими, хто цього потребує.

З чого складається догляд

Сюди входять наступні елементи:

повний контроль прийому їжі, режиму харчування та раціону;
цілодобовий моніторинг стану людини;
виконання функції по особистій гігієні хворого;
контроль прийому медикаментозного лікування;
регулярні прогулянки під наглядом;
реабілітаційна та підтримуюча фізкультура.

Досить важливим аспектом є фактор психологічної допомоги та підтримки. Сюди входять і комплекс заходів по підготовці родичів літньої людини до змін її поведінки.

Як обрати будинок престарілих для літніх людей?

Слабоумство в літніх людей вимагає спеціального підходу. Тому досить важливо, щоб заклад був підготовлений належним чином до прийому та догляду за такими пацієнтами.

На що звернути увагу:

наявність цілодобового контролю за літніми людьми;
підготовлений персонал – сюди входять не тільки медичні навички, а й знання як правильно поводити себе з літніми людьми;
кваліфікована допомога на основі сучасних стандартів;
наявність спеціального режиму харчування та інші фактори;

Приватний хоспіс в Києві – це спеціалізована мережа закладів по догляду за хворими літніми людьми. При достатньо скромній вартості наших послуг, ми пропонуємо повний догляд за пацієнтами, домашнє перебування яких просто неможливе через специфіку захворювання.

Мережа приватних хоспісів у Києві
Будинок для літніх на Золочевському
Київ, Золочівський провулок, 11

Будинок для престарілих на Золочівському це дім, що вже полюбився киянам для людей похилого віку, зі своєю історією та авторитетом. На території пансіонату для літніх людей будується новий фітнес зал, а також приділяється більше уваги фізичному та психологічному здоров’ю, оскільки постояльці просили приділити увагу цьому.

Детальніше
Будинок престарілих на Євгена Харченка
Київ, вул. Нижній Вал, 19 Бортничі

Будинок для людей похилого віку на Євгена Харченка це преміум варіант для літніх людей. Тут цілодобово відбувається медичний контроль за постояльцями, посилена психологічна допомога, кімнати з підвищеним комфортом та величезна територія. Наша філія в Бортничах особливо добре підійде для реабілітації після інсульту або для догляду онкохворих.

Детальніше
Будинок престарілих на Київській
Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, Київська, 4

Будинок для людей похилого віку в Києві по вулиці Київській це затишний дім для літніх з професійною командою лікарів та медсестер, а також кухарів, психолога, адміністратора та фітнес тренера. Тут догляд за літніми, реабілітація після інсульту та хворими після лікування відбувається цілодобово.

Детальніше
Будинок престарілих в с. Віта Поштова
Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Паркова, 5А

За весь час свого існування будинок для людей похилого віку в Києві «Ідилія» неодноразово доказав якість своїх послуг. Нам довіряють люди, а значить, ми достойно виконуємо свою місію.

Детальніше
Переваги нашого хоспісу та паліативної допомоги

Гордість нашого центру – команда фахівців, які цілодобово слідкують за пацієнтами. Від лікарів до медсестер – всі розуміють свою задачу та сумлінно виконують її.

Хоспіс для людей похилого віку пропонує:

— цілодобовий нагляд за хворими;
— реабілітаційні програми для покращення життя в умовах хвороби;
— комфортна атмосфера центру, який розташований в спокійній місцевості;
— спеціальна програма харчування для людей з тяжкими дегенеративними розладами.
Медичний контроль наших постояльців відбувається суворо по графіку. При необхідності, фахівці готові прийти на допомогу в будь-який момент доби. Все заради комфорту кожного, хто перебуває у нас.
Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця