UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Завжди хочеться постаріти і бути в старості зі своїми рідними та близькими. І не важливо знаменитість ти чи ні – цього хеочет кожна людина. До недавнього будинок для людей похилого віку вважався чимось неприйнятним, чужим і незрозумілим. Однак час іде і ми розвиваємося у всіх напрямках. Будинок для людей похилого віку або пансіонат для літніх людей або хоспіс як ми часто називаємо – став для нас абсолютно зрозумілим бізнесом. Віддати в будинок для людей похилого віку сало нормально. Шукшина в будинку для людей похилого віку стало лише черговим доказом того, що в цьому немає нічого поганого.

Спочатку новини рясніли заголовками: Шукшина в будинку для літніх людей, що ж робити? А потім виявилося, що сама Лідія Федосєєва ухвалила таке рішення і їй допомогли підібрати найкращий будинок для людей похилого віку.

Наш будинок для літніх людей Ідилія в Києві також претендує на найкращу мережу пансіонат для літніх. Це приватний хоспіс на Золочівському, Панісонат для літніх на Каштановій та Будинок для людей похилого віку в Києві на Садовій біля берега Дніпра. У нас цілодобовий медичний контроль, спеціальний раціон харчування та психологічна допомога людям похилого віку.

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця