UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Будинок престарілих «Ідилія» – це поєднання сучасних європейських та американських стандартів зі справжньою українською турботою. Для нас кожен пожилець – це окрема близька людина. Тому рівень нашої уваги та догляду настільки великий.

«Ідилія» приймає людей як на постійне місце проживання, так і на тимчасове. Досить вигідна опція, адже коли близькі родичі їдуть у відрядження або на відпочинок, про стареньких завжди буде кому потурбуватись.

Важливим пунктом в діяльності пансіонату Ідилія являється медичний контроль постояльців. Специфіка догляду за літніми людьми передбачає усесторонній моніторинг фізичного стану особи і при необхідності – вжиття відповідних заходів.

Будинок престарілих преміум класу підготовлений для роботи з:

– дементними пацієнтами, в яких діагностовано патологію різної тяжкості;

– хворими на Альцгеймера;

– літніми людьми, які мають різні захворювання серцево-судинної системи, кісткового апарату, ендокринної та інших систем.

Наш медичний персонал забезпечує:

– контроль артеріального тиску, температури людини;

– нагляд за рівнем глюкози у хворих на цукровий діабет;

– своєчасний прийом лікарських призначень (препаратів, мікстур і т.д.).

Ваше здоров’я в надійних руках персоналу «Ідилія».

Переваги елітного пансіонату для літніх людей
Однією з основних переваг приватного будинку для престарілих є комфорт проживання. Також, на відміну від державних геріатричних закладів, такі будинки не вимагають від людини та її близьких масу довідок. Щоб перебування у нас було максимально комфортним та корисним ми передбачили:
Зручні кімнати для літніх людей. Окрім якісного ремонту, приміщення має функціональні переваги. Літнім людям часто важко виконувати звичайні повсякденні справи, наприклад, догляд за собою. Тому в кімнатах передбачені всі технічні засоби для полегшення цієї задачі.
Прибудинкова територія для прогулянок та відпочинку на свіжому повітрі. Локація пансіонату для престарілих вибрана таким чином, щоб мінімізувати шум від міського транспорту. Комфортна, тиха атмосфера позитивно впливає на психоемоційний стан літніх людей, дозволяючи їм заспокоїтись та розслабитись.
Доброзичливий персонал, який підготовлений для роботи з літніми людьми. Догляд та допомога за старенькими – це не просто набір окремих маніпуляцій. В такій роботі є своя специфіка і, очевидно, навіть родичі не завжди правильно розуміють як допомогти старшій людині в конкретній ситуації.
Рівень догляду в нашому центрі відповідає кращим європейським будинкам для літніх людей.
Комфорт починається з персональних кімнат. ВІП будинок престарілих «Ідилія» пропонує одномісні апартаменти та кімнати на дві людини. В залежності від особливостей конкретної особи та її стану ми підберемо найбільш зручний для неї варіант. Кожна кімната оснащена зручностями та душовими. Є телебачення, вихід в мережу інтернет та цілодобовий зв’язок. Люди з важкими патологіями мають тривожні кнопки виклику персоналу. В кімнатах передбачені спеціальні ергономічні меблі, які полегшують їхнє використання. Усі ліжка наших постояльців комплектуються зручними ортопедичними матрацами. Кожен квадратний метр території виконаний з розрахунку комфортного переміщення літніх людей. Спеціальні сходинки, поручні на кожній ділянці – це тільки декілька із опцій, які призначені для безпечного пересування пожильців. Для людей із особливими можливостями (порушення опорно-рухового апарату, паралічі і т.д.), а також для додаткової зручності наших постояльців, в приміщеннях будинку функціонує ліфт та система підйомників.
Фотогалерея
Чому варто обрати саме наш пансіонат
«Ідилія» – це елітні пансіонати для літніх людей в Києві, які надають повний спектр послуг:
догляд та допомога літнім людям;
цілодобовий контроль та моніторинг стану здоров’я пожильців;
організація правильного, здорового режиму дня людини;
дієтичне харчування з урахуванням стану здоров’я та персональних вподобань;
широкі можливості комунікації, відпочинку та розваг наших постояльців;
підходить будинок і для людей похилого віку з деменцією.
сучасний догляд європейського рівня.
комфортні умови проживання.
Пансіонат має закриту територію, яка знаходиться під охороною. Крім цього в будинку периметру встановлене оповіщення про пожежу та інші аварійні ситуації. Ми вважаємо, що в умовах якісного догляду за літніми людьми, дані системи є обов’язковими.
Команда персоналу пансіонатів «Ідилія» – це професіональні, доброзичливі працівники, які в будь-яку секунду готові прийти на допомогу. Доброта і уважність – це те, чого часто не вистачає літній людині. Старість не повинна бути тягарем і ми це доводимо на практиці.
Будинок для літніх людей в Києві «Ідилія» – гарантія достойної старості для ваших найближчих людей!
Наші будинки
Будинок престарілих на Київській
Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, Київська, 4

Будинок для людей похилого віку в Києві по вулиці Київській це затишний дім для літніх з професійною командою лікарів та медсестер, а також кухарів, психолога, адміністратора та фітнес тренера. Тут догляд за літніми, реабілітація після інсульту та хворими після лікування відбувається цілодобово.

Детальніше
Будинок для літніх на Золочевському
Київ, Золочівський провулок, 11

Будинок для престарілих на Золочівському це дім, що вже полюбився киянам для людей похилого віку, зі своєю історією та авторитетом. На території пансіонату для літніх людей будується новий фітнес зал, а також приділяється більше уваги фізичному та психологічному здоров’ю, оскільки постояльці просили приділити увагу цьому.

Детальніше
Будинок престарілих на Євгена Харченка
Київ, вул. Нижній Вал, 19 Бортничі

Будинок для людей похилого віку на Євгена Харченка це преміум варіант для літніх людей. Тут цілодобово відбувається медичний контроль за постояльцями, посилена психологічна допомога, кімнати з підвищеним комфортом та величезна територія. Наша філія в Бортничах особливо добре підійде для реабілітації після інсульту або для догляду онкохворих.

Детальніше
Елітний будинок престарілих Ідилія
Елітний дім пристарілих Ідилія - VIP, Обухівське шосе, 141, Козин, Київська обл

«Ідилія» – це елітний будинок престарілих в Києві, який пропонує своїм пожильцям максимальний рівень комфорту і догляду. Наша задача полягає в тому, щоб приділити абсолютно кожній людині достатньо уваги та турботи.

Детальніше
Будинок престарілих в с. Віта Поштова
Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Паркова, 5А

За весь час свого існування будинок для людей похилого віку в Києві «Ідилія» неодноразово доказав якість своїх послуг. Нам довіряють люди, а значить, ми достойно виконуємо свою місію.

Детальніше
Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця