UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Людина не може передбачити, якою буде її старість. Проте точно відомо одне – старші люди потребують регулярної допомоги. Особливо в ситуації, коли фізичний стан стареньких значно погіршений від супутніх захворювань.

Особливою категорією є люди, як в силу дегенеративних процесів прикуті до ліжка. Такі пацієнти просто не можуть виконувати елементарні повсякденні задачі. Звичайні гігієнічні процедури перетворюються на випробування, особливо коли поруч немає допомоги.

«Ідилія»

Пансіонат для лежачих хворих в Києві «Ідилія» подбає про ваших близьких і зможе забезпечити їм повноцінну старість навіть за умови тяжкого захворювання.

Якісний будинок престарілих для лежачих хворих в Києві повинен відповідати декільком критеріям. До них відносяться:
  • можливість цілодобового догляду і контролю постояльців;
  • закрита територія, яка ізолює хворих від небажаного зовнішнього впливу;
  • наявність підготовленої команди доглядальниць, реабілітологів, кухарів та іншого персоналу;
  • можливість швидкого контакту з рідними лежачого;
  • засоби для організації дозвілля, відпочинку навіть у випадку важких порушень організму.

Діабет у людей похилого віку є серйозною проблемою здоров’я, оскільки ця категорія осіб має підвищений ризик розвитку хвороби. За статистикою, від 60 до 65 років діабет діагностують у 10% випадків. Хронічний характер цього захворювання вимагає постійного контролю рівня цукру в крові та дотримання спеціального режиму.

Саме таким критеріям відповідає пансіонат для лежачих «Ідилія». Ми зробили все, щоб наші постояльці могли відчути допомогу в повній мірі. Наша команда цінує старість і подарує свою турботу кожному, хто її потребує.

Будинок для людей похилого віку Ідилія – сучасний догляд за тими, хто цього потребує.

Основні послуги в пансіонаті для лежачих хворих

Доглядаючи за лежачим ви повинні розуміти – допомога повинна бути організована в безперервному режимі, цілодобово. Особливо у випадках тяжких супутніх захворювань. Це, в свою чергу, обмежує самих родичів – робота, сім’я та інші справи повинні стати на другий план, коли ми говоримо саме про якісний догляд пацієнта. Чи готові люди до такого розвитку подій – питання риторичне.

Ситуація змінюється, коли родичі звертаються по допомогу в спеціалізовані заклади. Будинки престарілих для лежачих хворих – це вирішення таких проблем. Не варто сприймати заклад, як місце ізоляції немічного хворого – «Ідилія» руйнує подібні міфи.

Пансіонат для лежачих хворих надає такі види послуг:

цілодобовий моніторинг стану пацієнта;
контроль основних медичних показів хворого;
допомога у виконанні повсякденних завдань: гігієна, прийом таблеток, харчування тощо;
комплекс реабілітаційних заходів, які націлені на покращення якості життя лежачого хворого, виключення таких негативних наслідків, як пролежні тощо.

Основна функція будинку престарілих «Ідилія» – забезпечення максимального рівня догляду за тяжкохворими згідно з сучасними європейськими стандартами. Таке рішення вигідне як для родичів, так і для самого пацієнта. Близькі довіряють хворого професіональній команді пансіонату, який обладнаний усім необхідним для роботи з такими людьми.

Про проживання в нашому пансіонаті можна дізнатися у наших консультантів по телефону. Наші фахівці готові проконсультувати вас з усіх питань, що стосуються перебування, догляду та реабілітації. За потреби ви також можете особисто відвідати наш пансіонат та ознайомитись з умовами проживання постояльців, дізнатися вартість та інше.

Старість повинна бути достойною і ми зробимо все, щоб ваші близькі відчули захист навіть в таких складних ситуаціях.

Мережа пансіонатів для лежачих хворих у Києві
Будинок для літніх на Золочевському
Київ, Золочівський провулок, 11

Будинок для престарілих на Золочівському це дім, що вже полюбився киянам для людей похилого віку, зі своєю історією та авторитетом. На території пансіонату для літніх людей будується новий фітнес зал, а також приділяється більше уваги фізичному та психологічному здоров’ю, оскільки постояльці просили приділити увагу цьому.

Детальніше
Будинок престарілих на Євгена Харченка
Київ, вул. Нижній Вал, 19 Бортничі

Будинок для людей похилого віку на Євгена Харченка це преміум варіант для літніх людей. Тут цілодобово відбувається медичний контроль за постояльцями, посилена психологічна допомога, кімнати з підвищеним комфортом та величезна територія. Наша філія в Бортничах особливо добре підійде для реабілітації після інсульту або для догляду онкохворих.

Детальніше
Будинок престарілих на Київській
Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, Київська, 4

Будинок для людей похилого віку в Києві по вулиці Київській це затишний дім для літніх з професійною командою лікарів та медсестер, а також кухарів, психолога, адміністратора та фітнес тренера. Тут догляд за літніми, реабілітація після інсульту та хворими після лікування відбувається цілодобово.

Детальніше
Будинок престарілих в с. Віта Поштова
Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Паркова, 5А

За весь час свого існування будинок для людей похилого віку в Києві «Ідилія» неодноразово доказав якість своїх послуг. Нам довіряють люди, а значить, ми достойно виконуємо свою місію.

Детальніше
Чому «Ідилія» – найкращий пансіонат для лежачих хворих у Києві

Догляд за лежачими – важка, відповідальна праця. Проте «Ідилія» має всі ресурси для організації якісної допомоги навіть у важких випадках.

Наш пансіонат для лежачих літніх людей пропонує:

— цілодобовий догляд;
— сучасні технічні засоби для організації безпечного перебування важкохворих;
— харчування з урахуванням індивідуальних потреб;
— тиху та спокійну атмосферу;
— реабілітаційні та підтримуючі процедури.
Основна гордість «Ідилії» – команда професійного персоналу, де кожен чітко знає та розуміє свої функції. Разом ми зможемо пройти через всі складнощі хвороби. Звертайтесь і ми завжди знайдемо спосіб вам допомогти. Старість повинна бути достойною!
Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця