UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Для Києва та області підійде варіант нашого будинку для людей похилого віку. Ви можете просто зателефонувати нам на телефон: 0505040404 . Ми проведемо вам екскурсію, розповімо, що саме ми робимо і як у цьому можете брати участь ви, щоб не ставити під загрозу вашу кар’єру та особисте життя і разом з цим допомогти рідній людині

Якщо відкинути порожні слова, то деменція є нічим іншим, як нездатність мозку виконувати свої функції. З різних причин. Спосіб життя людини відіграє роль на майбутнє тієї самої людини, яка ще не думає про старість і не підозрює, що будинок для людей похилого віку може бути єдиним варіантом для нього в старості.

Адже ми не знаємо нічого про деменцію і сучасні способи лікування деменції, які використовує сучасний будинок для людей похилого віку.

Насамперед співробітники будинку для людей похилого віку готують програму, яка наново допомагає мозковим тканинам стає гнучкішою і підлаштовуватися під нові імпульси. Рухові вправи, мисленні (2+2, 3-1 і так далі), і звичайно позитивні. Сучасний будинок для людей похилого віку в Україні це помічник, у який беруть працювати позитивних, молодих професіоналів та фахівців, які створюють атмосферу, що сприяє лікуванню деменції.

Та ви й самі про це знаєте чи здогадуєтеся, але немає часу. Біч літніх – деменція, бич молодих – немає часу ні на що. Таке наше життя і скажемо спасибі будинкам для людей похилого віку, хоспісам, пансіонатам для літніх людей за те, що вони роблять таку добру справу.

Наша мережа будинків для літніх людей у ​​Києві допомагає вирішувати не тільки питання деменції. У нас є реабілітація після інсульту, догляд за літніми, догляд після операції, догляд за онкохворими.

Наш будинок для людей похилого віку допомагає відновити дружні стосунки між дітьми та літніми батьками завдяки роботі наших психологів.

Думаючи про своїх батьків, ми думаємо про себе і свою країну. Турбота та милосердя робить нас кращими. Зверніться до нас за консультацією та приїжджайте подивитися на умови наших будинків для літніх людей. Ми завжди раді гостям. Слава Україні та нашим лікарям, доглядальницям, постояльцям та дбайливим дітям!

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця