UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Старшим людям потрібен активний відпочинок. Він не повинен обмежуватись банальним переглядом телевізора та розмовами з іншими постояльцями. Цікаві заняття для літніх людей не тільки покращують настрій і психоемоційний фон, але й допомагають боротися з життєвими стресами, наслідками хвороби та інших негативних факторів.

Саме такий режим запроваджений в будинку для престарілих в Києві «Ідилія», де кожен постоялець може займатися корисними, приємними для себе справами.

ТВОРЧІ ІГРИ

Пансіонат для хворих на Альцгеймера

Як показують результати наукових досліджень, висока мозкова активність літніх людей запобігає стрімкому розвитку дегенеративних нервових захворювань, а при їх наявності – знижує їхні наслідки. Одним із варіантів такого дозвілля являються творчі заняття та ігри.

Ціль таких заходів – активувати розумові можливості стареньких, покращити їх настрій та елементарно огородити їх від буденних психологічних факторів, які негативно впливають на їхній стан. Команда розробила систему організації дозвілля, яка передбачає слідуючи заняття:

  • творчі заходи: музика, співи, рукоділля та інші;
  • арт-заняття;
  • колективні творчі заходи, ігрові вечори;
  • підтримка персональних хобі постояльців.

Творчі заняття з людьми похилого віку показують гарний позитивний ефект. Грамотно організоване дозвілля дозволяє стареньким тримати себе в тонусі, покращує настрій та дозволяє відпочити від накопичених за вік проблем. Спокійна, ігрова атмосфера – це саме те, що потрібно організму людини.

НАВЧАННЯ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІГРИ

Розвиваючі заняття для людей похилого віку – це ще один із пунктів організації дозвілля в нашому центрі. Чому в похилому віці не опанувати нові вміння, знання? Адже це корисно не тільки для самого себе, але й для головного мозку. Справа в тому, що багато наслідків дегенеративних нервових захворювань пов’язані саме з інтелектуальними функціями людини. Навчання, інтелектуальне навантаження стимулює мозок, гальмуючи його деградацію.

Саме тому в центрі «Ідилія» активно використовуються:

  • різноманітні тренінги, включаючи психологічні;
  • інтелектуальні заняття на основі особистих уподобань людини;
  • можливість опанувати нові навички під контролем нашого персоналу.

Наші постояльці завжди мають чим зайнятись. Звичайно, ми підбираємо розпорядок дня і рівень активності виходячи з фізичного стану людини.

ФІЗИЧНІ НАВАНТАЖЕННЯ

Одним із важливих факторів повноцінної старості являється фізичне навантаження. Заняття для людей похилого віку підбираються так, щоб вони приносили тільки позитивний ефект.

Для цього над особистим режимом дня працюють наші спеціалісти. В комплекс фізичної активності включені:

  • обов’язкова гімнастика;
  • строгий контроль розпорядку дня, з чітко визначеними періодами активності та відпочинку стареньких;
  • робота з реабілітологами.

Крім цього, постояльці мають можливість для особистої фізичної активності. Наприклад, досить популярним заняттям є городня робота на земельній ділянці.

ХОБІ ДЛЯ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ

Пам’ять страждає у стареньких однією із перших. Елементарна забудькуватість посилюється з віком. Особливо тяжкими є дементні порушення – на глибоких стадіях людина не пам’ятає навіть найближчих родичів.

Щоб наші постояльці регулярно тренували свій головний мозок, ми активно використовуємо методику тренінгів, засновану на попередніх спогадах. Найкращим прикладом цього є використання персональних хобі стареньких, якими вони колись займались.

Наші будинки престарілих в Києві активно підтримують захоплення, навички наших постояльців. Такий підхід дозволяє людям з максимальною користю використовувати свій вільний час.

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця