UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Чи замислювались ви якою повинна бути старість? Комфорт, спокій та допомога близьких людей – це очевидні речі, які відразу ж приходять на думку. Проте, як показує практика, далеко не кожен літній родич може отримати максимум з цього переліку. Діло не завжди в увазі найближчих людей – для повноцінного догляду їм потрібно практично повністю звільнити свій час, що в умовах темпу сучасного світу практично неможливо. Що ж робити в такій ситуації?

Вихід є – будинок престарілих на Київській «Ідилія» пропонує весь спектр послуг по догляду, реабілітації та допомозі в повсякденних питаннях стареньким. Ми гарантуємо якість європейського рівня та елементарну турботу вашим близьким, якої в умовах одинокої старості просто не вистачає.

Переваги пансіоната для літніх людей на Київській
Щоб професійно підійти до кожного нашого постояльця, ми розробили спеціальну схему, яка успішно себе зарекомендувала впродовж останніх років. Як результат – цілий список переваг пансіонаті «Ідилія», які вигідно відрізняють заклад від аналогів. До них відносяться такі пункти:
комфортна атмосфера в пансіонаті – запорука спокійного перебування стареньких;
досвідчений персонал, який готовий прийти на допомогу в будь-який момент: медсестри, доглядальниці тощо;
повністю закрита територія пансіонату, що гарантує безпеку постояльців;
можливість активного відпочинку;
облаштовані кімнати для перебування людей, які мають фізіологічні обмеження через вікові зміни в організмі: ортопедичні ліжка, зручні меблі, поручні, занижені сходи та інші елементи.
Ми постійно працюємо над тим, щоб наші постояльці відчували себе максимально комфортно та безпечною Навіть банальна посмішка персоналу здатна підняти настрій людині. З таких дрібниць і складається наша філософія.
Будинок для людей похилого віку на Борщагівці «Ідилія» – ми цінуємо старість!
Фотогалерея
Умови проживання в нашому будинку престарілих на Петропавлівській Борщагівці
Протягом періоду свого існування пансіонат розробив якісні умови перебування постояльців. Сюди входять такі пункти:
цілодобовий нагляд;
контроль медичних показників людини, прийому медикаментів, тощо;
чіткий режим дня з конкретними періодами активності та відпочинку людини, розроблений на основі фізіологічного стану;
медична, психологічна допомога;
Пансіонат для людей похилого віку на Петропавлівській Борщагівці подбає про ваших близьких. Звертайтесь!
Ідилія має великий досвід в питаннях догляду за людьми похилого віку. Даний момент достатньо широкий – потрібно враховувати індивідуальний фізичний стан людини, обмеження його організму, психоемоційний фон старенького.
Будинок для літніх людей в Києві «Ідилія» – гарантія достойної старості для ваших найближчих людей!
Наші будинки
Будинок престарілих на Київській
Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, Київська, 4

Будинок для людей похилого віку в Києві по вулиці Київській це затишний дім для літніх з професійною командою лікарів та медсестер, а також кухарів, психолога, адміністратора та фітнес тренера. Тут догляд за літніми, реабілітація після інсульту та хворими після лікування відбувається цілодобово.

Детальніше
Будинок для літніх на Золочевському
Київ, Золочівський провулок, 11

Будинок для престарілих на Золочівському це дім, що вже полюбився киянам для людей похилого віку, зі своєю історією та авторитетом. На території пансіонату для літніх людей будується новий фітнес зал, а також приділяється більше уваги фізичному та психологічному здоров’ю, оскільки постояльці просили приділити увагу цьому.

Детальніше
Будинок престарілих на Євгена Харченка
Київ, вул. Нижній Вал, 19 Бортничі

Будинок для людей похилого віку на Євгена Харченка це преміум варіант для літніх людей. Тут цілодобово відбувається медичний контроль за постояльцями, посилена психологічна допомога, кімнати з підвищеним комфортом та величезна територія. Наша філія в Бортничах особливо добре підійде для реабілітації після інсульту або для догляду онкохворих.

Детальніше
Елітний будинок престарілих Ідилія
Елітний дім пристарілих Ідилія - VIP, Обухівське шосе, 141, Козин, Київська обл

«Ідилія» – це елітний будинок престарілих в Києві, який пропонує своїм пожильцям максимальний рівень комфорту і догляду. Наша задача полягає в тому, щоб приділити абсолютно кожній людині достатньо уваги та турботи.

Детальніше
Будинок престарілих в с. Віта Поштова
Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Паркова, 5А

За весь час свого існування будинок для людей похилого віку в Києві «Ідилія» неодноразово доказав якість своїх послуг. Нам довіряють люди, а значить, ми достойно виконуємо свою місію.

Детальніше
Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця