UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Старість не повинна бути тягарем. Будинок престарілих в Бортничах «Ідилія» подарує вашим літнім родичам всю підтримку, яка їм так необхідна. Пансіонати давно перестали бути місцем, куди родина може віддати престарілу людину на догляд. Сьогодні це заклади з повноцінним комфортом та еталонною турботою.

Прикладом цього є пансіонат «Ідилія», який одним із перших довів свої послуги до європейського рівня. Ми не просто дбаємо про ваших близьких, ми даруємо їм якість життя, яку вони дійсно заслужили.

Переваги пансіонату для літніх на Харченко
цілодобовий догляд за постояльцями;
повністю підготовлений заклад для роботи з людьми похилого віку, які мають різноманітні фізичні обмеження;
досвідчений персонал, на першому місці в якого – турбота про кожного члена великої сім’ї Ідилія;
сучасне технічне забезпечення;
комфортна обстановка, створена для максимально позитивних емоцій наших постояльців.
Ми чудово розуміємо, що переїзд для літньої людини – це величезне психоемоційне навантаження. Наша задача полягає в тому, щоб показати стареньким, що життя продовжується далі.
«Ідилія» об’єднала поняття турбота та допомога. Саме тому наші послуги стали такими популярними. Нестандартний підхід і сучасний рівень обслуговування літніх людей вселили довіру наших клієнтів, які вже звернулися до нас по допомогу.
Фотогалерея
Умови проживання в нашому будинку для людей похилого віку
Будинок престарілих на лівобережжі «Ідилія» пропонує наступні варіанти догляду:
багаторазове харчування з урахуванням індивідуальних особливостей людини;
медичний контроль: вимірювання температури, артеріального тиску, рівня глюкози та інші процедури;
допомога в повсякденних маніпуляціях: особиста гігієна, контроль прийому медикаментів тощо;
психологічна допомога постояльцям;
комплекс фізичних, реабілітаційних занять від спеціалістів Ідилія.
Будинок пристарілих в Києві розташований в зручній локації. Наші постояльці мають постійний зв’язок зі своїми найближчими родичами. Тут створена максимально комфортна атмосфера, щоб старенькі могли відпочити від своїх проблем та не перейматись турботами.
Крім цього ваші близькі мають широкі можливості щодо дозвілля. У нас регулярно влаштовуються розважальні години, щоб постояльці могли не тільки відпочити, а й повеселитись.
Будинок для літніх людей в Києві «Ідилія» – гарантія достойної старості для ваших найближчих людей!
Наші будинки
Будинок престарілих на Київській
Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, Київська, 4

Будинок для людей похилого віку в Києві по вулиці Київській це затишний дім для літніх з професійною командою лікарів та медсестер, а також кухарів, психолога, адміністратора та фітнес тренера. Тут догляд за літніми, реабілітація після інсульту та хворими після лікування відбувається цілодобово.

Детальніше
Будинок для літніх на Золочевському
Київ, Золочівський провулок, 11

Будинок для престарілих на Золочівському це дім, що вже полюбився киянам для людей похилого віку, зі своєю історією та авторитетом. На території пансіонату для літніх людей будується новий фітнес зал, а також приділяється більше уваги фізичному та психологічному здоров’ю, оскільки постояльці просили приділити увагу цьому.

Детальніше
Будинок престарілих на Євгена Харченка
Київ, вул. Нижній Вал, 19 Бортничі

Будинок для людей похилого віку на Євгена Харченка це преміум варіант для літніх людей. Тут цілодобово відбувається медичний контроль за постояльцями, посилена психологічна допомога, кімнати з підвищеним комфортом та величезна територія. Наша філія в Бортничах особливо добре підійде для реабілітації після інсульту або для догляду онкохворих.

Детальніше
Елітний будинок престарілих Ідилія
Елітний дім пристарілих Ідилія - VIP, Обухівське шосе, 141, Козин, Київська обл

«Ідилія» – це елітний будинок престарілих в Києві, який пропонує своїм пожильцям максимальний рівень комфорту і догляду. Наша задача полягає в тому, щоб приділити абсолютно кожній людині достатньо уваги та турботи.

Детальніше
Будинок престарілих в с. Віта Поштова
Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Паркова, 5А

За весь час свого існування будинок для людей похилого віку в Києві «Ідилія» неодноразово доказав якість своїх послуг. Нам довіряють люди, а значить, ми достойно виконуємо свою місію.

Детальніше
Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця