UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Старість не повинна бути тягарем. Будинок престарілих в Бортничах «Ідилія» подарує вашим літнім родичам всю підтримку, яка їм так необхідна. Пансіонати давно перестали бути місцем, куди родина може віддати престарілу людину на догляд. Сьогодні це заклади з повноцінним комфортом та еталонною турботою.

Прикладом цього є пансіонат «Ідилія», який одним із перших довів свої послуги до європейського рівня. Ми не просто дбаємо про ваших близьких, ми даруємо їм якість життя, яку вони дійсно заслужили.

Переваги нашого пансіонату для літніх людей
Ми постійно вдосконалюємось і прислухаємось до побажань своїх постояльців. Наші основні переваги:
потреби наших постояльців першочергові;
сучасний пансіонат з необхідним технічним забезпеченням;
зручні умови проживання, в яких враховані фізичні можливості (обмеження) людей;
ортопедичні ліжка, меблі, спеціально призначені для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату;
широкі можливості для відпочинку;
облаштована територія пансіонату з охороною.
Насамперед, ми відрізняємось від інших закладів, які надають подібні послуги. Наша задача – подарувати стареньким ту старість, на яку заслуговує кожна людина. Без турбот, стресів та лишнього клопоту.
Пансіонат для літніх на Виноградарі «Ідилія» – це команда досвідчених доглядальниць, медиків, реабілітологів та інших спеціалістів. Саме вони становлять основу нашого закладу. Їхня турбота, знання та розуміння потреб інших людей дозволяють нам успішно доглядати за постояльцями навіть з серйозними порушеннями фізичного стану.
Фотогалерея
Умови проживання в нашому будинку престарілих
Ми пропонуємо наступні умови проживання в закладі:
повне забезпечення постояльців всім необхідним в плані особистої гігієни (основний набір);
продумане планування внутрішнього периметру закладу, яке передбачає допомогу в переміщенні літніх людей по пансіонату;
багаторазове харчування з урахуванням особливостей постояльців;
максимально спокійна, комфортна атмосфера – як показує практика, даний підхід суттєво покращує психоемоційний стан літніх людей, що безумовно йде їм тільки на користь;
цілодобовий контроль та допомога стареньким.
Незважаючи на всі наші пропозиції, пансіонат для літніх на Золочевському залишає вартість послуг доступною для всіх категорій громадян. Ми чудово розуміємо необхідність в професійній допомозі людям похилого віку, далеко не всі родичі можуть забезпечити такий рівень догляду. Сім’я, робота та особисте життя – на все це банально не залишиться часу при умові постійного догляду за старенькими.
Доручіть ці турботи нам, а ми зробимо все можливе, щоб ваші близькі відчували домашнє тепло та турботу.
Будинок для літніх людей в Києві «Ідилія» – гарантія достойної старості для ваших найближчих людей!
Наші будинки
Будинок престарілих на Київській
Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, Київська, 4

Будинок для людей похилого віку в Києві по вулиці Київській це затишний дім для літніх з професійною командою лікарів та медсестер, а також кухарів, психолога, адміністратора та фітнес тренера. Тут догляд за літніми, реабілітація після інсульту та хворими після лікування відбувається цілодобово.

Детальніше
Будинок для літніх на Золочевському
Київ, Золочівський провулок, 11

Будинок для престарілих на Золочівському це дім, що вже полюбився киянам для людей похилого віку, зі своєю історією та авторитетом. На території пансіонату для літніх людей будується новий фітнес зал, а також приділяється більше уваги фізичному та психологічному здоров’ю, оскільки постояльці просили приділити увагу цьому.

Детальніше
Будинок престарілих на Євгена Харченка
Київ, вул. Нижній Вал, 19 Бортничі

Будинок для людей похилого віку на Євгена Харченка це преміум варіант для літніх людей. Тут цілодобово відбувається медичний контроль за постояльцями, посилена психологічна допомога, кімнати з підвищеним комфортом та величезна територія. Наша філія в Бортничах особливо добре підійде для реабілітації після інсульту або для догляду онкохворих.

Детальніше
Елітний будинок престарілих Ідилія
Елітний дім пристарілих Ідилія - VIP, садове товариство Луговий буд. 524а, Українка, Київська обл., 08720

«Ідилія» – це елітний будинок престарілих в Києві, який пропонує своїм пожильцям максимальний рівень комфорту і догляду. Наша задача полягає в тому, щоб приділити абсолютно кожній людині достатньо уваги та турботи.

Детальніше
Будинок престарілих в с. Віта Поштова
Київська обл., с. Віта-Поштова, вул. Паркова, 5А

За весь час свого існування будинок для людей похилого віку в Києві «Ідилія» неодноразово доказав якість своїх послуг. Нам довіряють люди, а значить, ми достойно виконуємо свою місію.

Детальніше
Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця