UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРИ ДОГЛЯДІ ЗА ЛЮДИНОЮ ПОХИЛОГО ВІКУ

Сьогодні, повноцінний догляд за старими батьками, родичами, можливий без прямої участі близьких. Більше того, далеко не всі фізично готові до особливостей допомоги стареньким.

Сюди відносяться такі фактори:

 1. Психологічна стабільність людини. Багато стареньких не можуть прийняти той факт, що тепер вони залежні від сторонніх. Звідси і починаються психологічні проблеми, депресії та інші негативні фактори. З такою людиною потрібно бути максимально ввічливою, доброзичливою.
 2. Порушення координації – основна проблема травмування стареньких. Таким людям потрібен цілодобовий контроль і допомога в пересуванні.
 3. Особиста гігієна часто потребує зовнішньої допомоги. При цьому її потрібно організувати так, щоб людина не відчувала емоційних незручностей.
 4. Незважаючи на відсутність повноцінної самостійності, старенькі залишаються особистостями. Їм потрібен особистий простір, до їх думки треба прислухатись.

Організувати домашній догляд, враховуючи всі ці фактори, вкрай важко. Саме тому спеціалісти будинку престарілих в Києві «Ідилія» рекомендують звернутись в наш центр – це гарантія достойної, турботливої старості вашим найближчим.

ДОГЛЯД ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ

Один із лідерів по інвалідизації серед людей похилого віку являється інсульт. Догляд в умовах цього захворювання має свої специфічні особливості. Наприклад:

 • постійний контроль стану хворого;
 • підбір оптимальної дієти;
 • фізична реабілітація;
 • строгий контроль режиму дня;
 • допомога людині в повсякденних справах, особистій гігієні тощо.

Команда «Ідилія» готова до будь-яких сценаріїв – наш досвід дозволяє організувати якісний догляд за старими людьми в будь-якому стані важкості.

ОСОБЛИВОСТІ ДОГЛЯДУ ЛЮДЕЙ З ПАРКІНСОНОМ

Ще одним прикладом класичних вікових захворювань являється паркінсонізм. Дане дегенеративне захворювання поступово призводить до повної інвалідизації, а значить допомога людині стає постійною.

При цьому догляд повинен включати наступні пункти:

 • уважний контроль медичних показників;
 • допомога хворому під час фізичної активності: ходьбі, сидінні тощо;
 • допомога в повсякденних питаннях: прийом ліків, режим дня, особиста гігієна;
 • фізична, психологічна допомога.

Через неконтрольований тремор кінцівок, догляд за пенсіонерами з паркінсонізмом повинен бути максимально уважним. Це дозволить уникнути ненавмисного травмування через проблеми з моторикою.

ОСОБЛИВОСТІ ДОГЛЯДУ ЗА ЛЕЖАЧИМИ ЛЮДЬМИ

В практиці центру «Ідилія» існує багато прикладів повної інвалідизації. Дана ситуація найбільш складна для родичів. Таку людину не можна покинути, вона потребує допомоги у всіх життєвих моментах.

Догляд за літніми родичами, прикутими до ліжка, обов’язково повинен включати:

 • профілактику пролежнів;
 • особисту гігієну;
 • прийом їжі, медикаментів – дієта підбирається з урахуванням фізичних обмежень пацієнта;
 • контроль стану та інші пункти.

По суті, все життя людини тепер залежить від догляду. Якою б складної не була ситуація, знайте – фахівці центру «Ідилія» завжди прийдуть на допомогу вам та вашим близьким.

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця