UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Щорічний весняний збір коштів на допомогу дітям із вадами слуху 24 лютого зупинили російські ракети. Але нам пощастило! Активізувалися наші друзі та партнери з-за кордону, і нам вдалося у м. Ужгород організувати штаб дислокації гуманітарної допомоги, як в одному із безпечних міст України. Тони медикаментів, продуктів харчування, засобів гігієни, одягу та інших товарів першої необхідності практично цілодобово сортують і відправляють у гарячі точки десятки волонтерів фонду «Серце в
серця». Крім того, намагаємося подбати і про кожну область України, де виникає потреба у гуманітарній допомозі. Загалом, вдається сформувати та відправити до 30 вантажів на день.

ЗА ЧАС ВІЙНИ МИ РЕАЛІЗУВАЛИ:

  • 350 офіційно оформлених заявок, які мали листи чи погодження у всіх точках нашої держави.
  • Близько 200 заявок закривалися стихійно, коли не було часу чекати.
  • 13 великих машин транзитом поїхали до Харкова, Києва, Костополя, Житомира, Миколаїва та Запоріжжя, дещо перевантажувалося у вагони.
  • Близько 400 відправок було здійснено з наступного складу фонду, де волонтери мужньо витримували морози та працювали над забезпеченням та підтримкою всім необхідним наш народ, який потребував допомоги.
  • Велику підтримку отримували з наших складів та медичного центру вимушені гості Закарпаття, волонтери вокзалу, школи, територіальні центри, ОТГ та всі люди, які зверталися до нас як у безкоштовну аптеку.

Нам дуже приємно за ту довіру, яку виявляють до України та фонду «Серце до серця» наші партнери, друзі з інших країн. Це наша заслуга, друзі, наша чесність перед собою, своїм народом та Богом. Дякуємо всім нашим активним волонтерам, обласним представникам, меценатам та нашим захисникам!

ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ, НАБЛИЖАЄМО ЇЇ ЩОДНЯ, УСІ РАЗОМ!

Контакти фонду:

— Сидір Яна, e-mail: iana.sudor@gmail.com, Facebook

— Заступник Голови Правління. Директор у справах міжнародної гуманітарної допомоги Марія Рущак, e-mail: mrustchak@ukr.net, Facebook

— Заступник Голови правління Сторожук Катерина, тел: 031895986, e-mail: prsercekiev@gmail.com, Facebook

— Директор з роботи з партнерами Коба Анатолій, тел: 0674659251, e-mail: a_koba@ukr.net

— Центральний офіс. Адреса: 01034, м. Київ, вул. Рейтарська, 9, оф. 1, тел. 0989522009, e-mail: sercekiev@gmail.com

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця