UA

Заповніть форму

Наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час

Також під опікою благодійного фонду сьогодні знаходяться самотні та малозабезпечені бабусі та дідусі, які не проживають у геріатричних пансіонатах. Їм надається допомога продуктовими наборами, організовуються свята та концерти, “кімнати краси” та інші заходи.

Якщо ви потребуєте допомоги, напишіть нам на електронну скриньку: office@letshelp.com.ua
Або зателефонуйте: + 380442216121

Для довідки: геріатричний пансіонат – це медично-соціальна установа. Простіше кажучи будинок для людей похилого віку або подібна установа призначена для короткострокового або тривалого перебування людей похилого віку та надання їм всієї необхідної соціальної та медичної допомоги.

Будинок для людей похилого віку де створюють всі умови для комфортного проживання людей з обмеженими фізичними можливостями, лежачих хворих, хворих на Альцгеймер, деменцію, різні неврологічними та серцево-судинними захворюваннями, а також тих, кому необхідна реабілітація після інфаркту, інсульту, операцій та різного роду травм.

Такий будинок для людей похилого віку працює з висококваліфікованими медиками – лікарі, що спеціалізуються на захворюваннях старшого віку, а також медсестри, психологи, масажисти, доглядальниці та санітарки, які знають всі особливості догляду за літніми людьми.

Ми допоможемо обрати правильне рішення
Ми знаємо, як важливо підібрати хороший будинок для людей похилого віку. Ми знаємо як важко прийняти рішення і проведемо для вас екскурсію по наших пансіонатах, щоб ви самі побачили як дбайливо ми ставимося до ваших батьків. 
Мирослава – адміністратор мережі будинків престарілих “Ідилія”
Звернутись до фахівця